Program

LUNI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
09.00 – Ediţie specială (r)
10.00 – Prima Oră – matinal, (r)
11.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
12.00 – 3G (r)
13.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Suceava Europeană (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Poveşti de succes / Cu lumea în cap (r)
17.00 – Fair Play (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Primii Paşi (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Apel 523011 (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Povestea vorbei (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
03.00 – Fair Play (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Între Oameni (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

MARŢI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Fair Play (r)
10.00 – Prima Oră – matinal (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Primii Paşi (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Apel 523011 (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Între Oameni
17.00 – Suceava Europeană (prima difuzare)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Ediţie Specială (d)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – 3G (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Cerul dintre noi (r)
00.30 – Orion Vatra Dornei (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Izvoare (r)
03.00 – Suceava Europeană (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Povestea Vorbei (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

MIERCURI

07.00 – Prima Oră – matinal (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Suceava Europeană (r)
10.00 – Prima Oră – matinal (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Ediţie Specială (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Izvoare (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Primii Paşi (r)
17.00 – Apel 523011 (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Între Oameni (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Povestea Vorbei (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Poveşti de success / Folkgear (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Orion Vatra Dornei (r)
03.00 – Apel 523011 (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Cerul dintre noi (r)
05.30 – Clubul Copiilor (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

JOI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Apel 523011 (r)
10.00 – Prima Oră (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Între oameni (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Fair Play (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Clubul Copiilor / Folkgear (r)
17.00 – 3G (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Ediţie specială (d)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Suceava Europeană (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Povestea vorbei (r)
03.00 – 3G (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Poveşti de succes (r)
05.30 – Cu lumea în cap (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

VINERI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – 3G (r)
10.00 – Prima Oră (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Ediţie specială (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Între Oameni (r)
16.00 – Subiectele Zilei (buletin informativ)
16.10 – Povestea Vorbei (r)
17.00 – Izvoare (prima difuzare)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Suceava Europeană (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Poveşti de succes / Cu lumea în cap (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Primii Paşi (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Clubul Copiilor
02.30 – Folkgear (r)
03.00 – Izvoare (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Apel 523011 (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

SÂMBĂTĂ

07.00 – Suceava Europeană (r)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Orion Vatra Dornei
10.00 – Cerul dintre noi (emisiune religioasă) (prima difuzare)
10.30 – Cu lumea în cap (prima difuzare)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Primii Paşi – emisiune de familie (prima difuzare)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
16.00 – Izvoare (r)
17.00 – Folkgear (prima difuzare)
17.30 – Documentar ANF (prima difuzare)
18.00 – Poveşti de succes (prima difuzare)
18.30 – Clubul copiilor (prima difuzare)
19.00 – Avocat TV
20.00 – Povestea Vorbei (prima difuzare)
21.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
00.00 – Apel 523011 (r)
01.00 – Fair Play (r)
02.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
05.00 – Între oameni (r)
06.00 – 3G (r)
07.00 – Documentar ANF (r)
07.30 – Emisiune Vatra Dornei (r)

DUMINICĂ

08.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
11.00 – Clubul copiilor (r)
11.30 – Între Oameni (prima difuzare)
12.30 – Cerul dintre noi (r)
13.00 – La Frontierele Cunoaşterii (prima difuzare)
14.00 – Avocat TV
15.00 – Povestea Vorbei (r)
16.00 – Suceava Europeană (r)
17.00 – Primii Paşi (r)
18.00 – Izvoare (r)
19.00 – Avocat TV
20.00 – Povesti de succes (r)
20.30 – Cu Lumea In Cap (r)
21.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
00.00 – Ediţie specială (r)
01.00 – Fair Play (r)
02.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
05.00 – Primii Paşi (r)
06.00 – 3G (r)

1 comment

Add your comment

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close