Program

LUNI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
09.00 – Ediţie specială (r)
10.00 – Prima Oră – matinal, (r)
11.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
12.00 – 3G (r)
13.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Suceava Europeană (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Poveşti de succes / Cu lumea în cap (r)
17.00 – Fair Play (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Primii Paşi (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Apel 523011 (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Povestea vorbei (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
03.00 – Fair Play (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Între Oameni (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

MARŢI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Fair Play (r)
10.00 – Prima Oră – matinal (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Primii Paşi (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Apel 523011 (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Între Oameni
17.00 – Suceava Europeană (prima difuzare)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Ediţie Specială (d)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – 3G (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Cerul dintre noi (r)
00.30 – Orion Vatra Dornei (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Izvoare (r)
03.00 – Suceava Europeană (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Povestea Vorbei (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

MIERCURI

07.00 – Prima Oră – matinal (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Suceava Europeană (r)
10.00 – Prima Oră – matinal (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Ediţie Specială (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Izvoare (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Primii Paşi (r)
17.00 – Apel 523011 (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Între Oameni (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Povestea Vorbei (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Poveşti de success / Folkgear (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Orion Vatra Dornei (r)
03.00 – Apel 523011 (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Cerul dintre noi (r)
05.30 – Clubul Copiilor (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

JOI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Apel 523011 (r)
10.00 – Prima Oră (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Între oameni (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Fair Play (r)
16.00 – Subiecte Zilei (buletin informativ)
16.10 – Clubul Copiilor / Folkgear (r)
17.00 – 3G (d)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Ediţie specială (d)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Suceava Europeană (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Povestea vorbei (r)
03.00 – 3G (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Poveşti de succes (r)
05.30 – Cu lumea în cap (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

VINERI

07.00 – Prima Oră (d)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – 3G (r)
10.00 – Prima Oră (r)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Ediţie specială (r)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – Între Oameni (r)
16.00 – Subiectele Zilei (buletin informativ)
16.10 – Povestea Vorbei (r)
17.00 – Izvoare (prima difuzare)
18.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (d)
19.00 – Avocat TV (prima difuzare)
20.00 – Suceava Europeană (r)
21.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
22.00 – Poveşti de succes / Cu lumea în cap (r)
23.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
00.00 – Primii Paşi (r)
01.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
02.00 – Clubul Copiilor
02.30 – Folkgear (r)
03.00 – Izvoare (r)
04.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
05.00 – Apel 523011 (r)
06.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)

SÂMBĂTĂ

07.00 – Suceava Europeană (r)
08.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
09.00 – Orion Vatra Dornei
10.00 – Cerul dintre noi (emisiune religioasă) (prima difuzare)
10.30 – Cu lumea în cap (prima difuzare)
11.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
12.00 – Primii Paşi – emisiune de familie (prima difuzare)
13.00 – Ştirile Intermedia (buletin informativ) (r)
14.00 – Avocat TV (r)
15.00 – La frontierele cunoaşterii (r)
16.00 – Izvoare (r)
17.00 – Folkgear (prima difuzare)
17.30 – Documentar ANF (prima difuzare)
18.00 – Poveşti de succes (prima difuzare)
18.30 – Clubul copiilor (prima difuzare)
19.00 – Avocat TV
20.00 – Povestea Vorbei (prima difuzare)
21.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
00.00 – Apel 523011 (r)
01.00 – Fair Play (r)
02.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
05.00 – Între oameni (r)
06.00 – 3G (r)
07.00 – Documentar ANF (r)
07.30 – Emisiune Vatra Dornei (r)

DUMINICĂ

08.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
11.00 – Clubul copiilor (r)
11.30 – Între Oameni (prima difuzare)
12.30 – Cerul dintre noi (r)
13.00 – La Frontierele Cunoaşterii (prima difuzare)
14.00 – Avocat TV
15.00 – Povestea Vorbei (r)
16.00 – Suceava Europeană (r)
17.00 – Primii Paşi (r)
18.00 – Izvoare (r)
19.00 – Avocat TV
20.00 – Povesti de succes (r)
20.30 – Cu Lumea In Cap (r)
21.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
00.00 – Ediţie specială (r)
01.00 – Fair Play (r)
02.00 – Ştirile Intermedia – Retrospectiva săptămânii (r)
05.00 – Primii Paşi (r)
06.00 – 3G (r)

1 comment

Add your comment

Your email address will not be published.