Se caută doi consilieri pentru viceprimarul Harșovschi

Viceprimarul municipiului Suceava, Lucian Harșovschi, vrea să-și angajeze doi consilieri personali la cabinetul din Primărie așa cum prevede noul Cod Administrativ. În acest sens Harșovschi a făcut un anunț public pe pagina sa de Facebook. ”Dacă ai idei bune care crezi că se pot implementa în orașul nostru, ești o persoană dinamică, implicată și crezi că poți aduce un plus sucevenilor, te aștept în echipă! Vino să gândim și să aplicăm soluții pentru dezvoltarea orașului nostru! Poți trimite cv-ul pe adresa de email: lucian.harsovschi@yahoo.com, până la data de 10 septembrie! Noul cod administrativ prevede angajarea a doi consilieri personali la cabinetul viceprimarului”, îi îmbie Lucian Harșovschi pe potențialii candidați.

Add your comment

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.